MOBIILTELEFONIGA SÜNKROONITAVAD SPORDIKELLAD

spordikellad

SUURE KAUBAVALIKUGA NING VÄGA ODAV VEEBIKAUPLUS – 1A

 

1a.ee kogemustega internetikauplusest leiad eranditult kõik vajaliku! 1a.ee sortiment on internetituru mitmekesiseim ja toodete hinnad sealjuures soodsaimad. Tule ning leia kõik vajalik!

 

VÄLISED KÕVAKETTAD IGASUGUST TÜÜPI LAUAARVUTILE

 

Välised kõvakettad teevad failide salvestamise lihtsaks – rohkem. Kompuutri mälumahust selleks enamasti ei piisa. Siis, kui Teil on hulganisti hoiustamist vajavaid faile, muretsege välised kõvakettad. Välised kõvakettad on kasutajasõbralikud andmekandjad, kuna antud kõvakettaid saab liita erinevate sülearvutitega. Seade võimaldab lisaks andmete hoiustamisele andmeid mitme arvuti vahel liigutada. Juhul, kui kompuuter hävib, talletavad välised kõvakettad Sinu olulised failid. Meie veebikaupluses on välised kõvakettad müügil mitmesuguse suuruse ning mäluruumiga. Valikus on välised kõvakettad, mis suudavad mahutada 100-2000 GB andmeid. Soeta töökindlad välised kõvakettad ja Sinu andmed on kindlalt kaitstud!

 

EELISTATUD LAUAARVUTI LEIAB IGA HUVILINE

 

Sellele vaatamata, et laptopid muutuvad aina populaarsemaks, on asjalik lauaarvuti peaaegu asendamatu. 1a laiast arvutivalikust saab sobiliku lauaarvuti iga soovija. Juhul, kui tahad lauaarvuti kabinetti osta, sellisel juhul jälgi valimisel arvuti disaini ja lisasid. Lauaarvuti välimus on üha stiilsem, sellest tulenevalt ei pea seadet kaugeltki töölaua alla paigaldama. Kõigele lisaks on lauaarvuti pluss laptopi ees suur võimsus. Meie internetikaupluse võimsaima lauaarvuti mälumaht on lausa 6000 GB. Niivõrd võimas lauaarvuti on täiuslik valik mängude austajale. Muretse lauaarvuti soodsaimate garantiivõimalustega 1a.ee netipoest!

 

ENERGIASÄÄSTLIKUD ELEKTRIPLIIDID IGASSE MAJAPIDAMISSE

 

Meie internetikaupluse kodutehnika kategoorias on esindatud laias valikus elektripliidid. Lähtuvalt sellest, et iga kodu on erisugune, siis on ka elektripliidid mitmekülgsed. Elektripliidid erinevad võrdluses mõõtmete, pinna omaduste ja elektritarbimise osas. Kõige levinumad elektripliidid on keraamilisest materjalist pinnaga. Valida saab lisaks vastupidavad malm või siis turvalised induktsioon tööpinnaga elektripliidid. Küpsetajatele on valikus suuremõõtmelise ahjuga elektripliidid. 1a.ee internetipoes on pakkuda elektripliidid erisuguste kogemustega kokandushuvilistele!

 

MOBIILTELEFONIGA SÜNKROONITAVAD SPORDIKELLAD

 

Spordikellad on just nagu väikesed kompuutrid. Hulgaliste funktsioonidega spordikellad oskavad lisaks kellaaja kuvamisele mobiiliga suhelda. Spordikellad edastavad mobiiltelefonilt andmeid ja kasutavad selle lisarakendusi. Kõikidele võimalustele lisaks oskavad spordikellad telefonikõnedele reageerida, helistada ning SMS-e saata. Spordikellad on ühtlasi head aktiivsuskellad. Need spordikellad toetavad astutud sammude loendamisel ning liikumiskiiruse ja vahemaa mõõdistamisel. Kõrge kvaliteediga spordikellad on vee-, põrutus- ja mustusekindlad. Spordikellad muudavad elu palju mugavamaks!

 

MITMEKÜLGSED LAPSEVANKRID PERE PISIKESTELE LIIKMETELE

 

1a.ee poes on pakkuda suures sortimendis lapsevankrid. Sortimendis on lapsevankrid alates sünnist kuni lasteaiani. Lapsevankrid on väga erinevad. Saadaval on mitmesugustest materjalidest lapsevankrid – nahk, riie jne. Lapsevankrid, mille raamil on mitu funktsiooni, on ostetumad. Lapsevankrid, mille esirattad pöörlevad, võimaldavad sportida. Kõige paremad lapsevankrid leiad 1a.ee e-poest!

 

Posted in My Blog

Permalink

Comments are closed.