REHVID KÕIKIDEKS ILMASTIKUOLUDEKS

rehvidEDUKAL SEPTEMBRIL UUED VÄLJAKUTSED

Sel kuul otsi parimaid pakkumisi järgmiste valikute seast – arvutihiired, rehvid, madratsid, monitorid, droonid, ilmajaamad, personaalarvutid.

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

Rubriigis personaalarvutid saab enda jaoks sobiva personaalarvuti iga klient. Kaubavalikus on personaalarvutid Asus, Acer ja Lenovo ja muudelt juhtivatelt tootjatelt. Ühed kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga koguni 32 gigabaiti. Arvutimängudeks aga on parimad Gigabyte personaalarvutid. Otsingu abil on võimalik välja valida personaalarvutid vajaliku operatsioonisüsteemiga. Osad personaalarvutid on praegu kampaaniahinnaga.

KVALITEETSED ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

Meie kauplusest on Sul võimalus osta ilmajaamad, mis näitavad toa temperatuuri ning lisaks sellised ilmajaamad mis näitavad õue temperatuuri. Välisanduriga ilmajaamad ennustavad ka ilma. Ilmajaamad ennustavad ilma kuni 4 päeva. Nii välis- kui ka siseanduriga ilmajaamad on võimeklised täitma ka äratamise funktsiooni. Ka kalendrit näitavad ilmajaamad on meil olemas!

LAHEDAD DROONID LASTELE JA TÄISKASVANUTELE

Populaarseks muutuv trend meie inimkonnas on droonid. Enim ostetud droonid on brändilt Overmax. Võimsamad droonid saavad lennata kiirusega kuni 72 km/h. Täiesti täis akuga droonid on võimelised lendama koguni 25 min. Droonid ning nende lisatarvikud vaata eraldi tootegruppidest. Osad droonid on GPS-iga, eriti droonid , mille tööraadius on suurem.

LED ja LCD MONITORID

Osta meilt monitorid ning toimetame monitorid valitud aadressini 48h jooksul. Monitorid võivad erineda nii suuruse kui disaini poolest. Põhiliselt on monitorid erineva ekraani kattega. Lisaks saad otsingusse jätta monitorid resolutsiooni järgi. Monitorid võivad erineda ka liideste poolest, mida on valikus mitukümmend. Loomulikult on üüratus tootevalikus monitorid erinevates värvitoonides.

KORRALIKUD MADRATSID TAGAVAD HEA UNE

Kirjus värvivalikus madratsid. Madratsid erinevad nii laiuse, pikkuse kui ka kõrguse poolest. Täispuhutavad madratsid on sobilikumad siseruumides magamiseks. Kindlasti tead valida, millised madratsid toovad rahuliku une. Ka veemõnude nautimiseks on pakkuda seljatoega madratsid. Taolised madratsid on tehtud vinüülist.

REHVID KÕIKIDEKS ILMASTIKUOLUDEKS

Rehvid Sinu sõiduvahendile. Tootegrupis on rehvid viiekümnelt parimalt partnerilt. Ning kokku on rubriigis rehvid ligi poolteist tuhat talve- ja suverehve. Soovitame kasutada meie otsingu võimalusi, et osta õiged rehvid. Muidugi saaksid alati samuti internetipoe spetsialistilt abi küsida ja rehvid osta. Õiged rehvid, et autoga sõitmine oleks ohutu!

ERITÜÜPI ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

Arvutimängude mängimiseks on väljatöötatud vastavad arvutihiired. Sellised arvutihiired on vähemalt kolme nupuga, kuid tavaliselt on neid veelgi rohkem. Enim ostetud arvutihiired mängimiseks on näiteks Volcano firmalt. Meil on hästi lahedates toonides arvutihiired. Ilma juhtmeta arvutihiired saab ühendada personaalarvutiga kas USB või Bluetooth ühendusega. |Ükskikud arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtme abil. Uuri järele, millised arvutihiired sobiksid Sinule kõige paremini!

Posted in My Blog

Permalink

Comments are closed.